Home Politike Përveç Dritan Lelit, kush ishin dy kryebashkiakët që munguan në takimin me...

Përveç Dritan Lelit, kush ishin dy kryebashkiakët që munguan në takimin me Edi Ramën

Ditën e sotme në takimin me kryeministrin Rama nuk ishin të pranishëm të gjithë kryebashkiakët .

Emrat që u vunë re se munguan ishin: Erjon Veliaj, Dritan Leli, Voltana Ademi.

Veliaj nuk ishte prezent ditën e sotme në takim, pasi takoi Wesley Clark, gjeneralin që ishte në krye të NATO-s dhe që ndihmoi në operacionin për çlirimin e Kosovës.

Kujtojmë që Dritan Leli njihet si kryebashkiaku që është në ‘konflikt’ me Ramën, ndaj nuk ishte prezent në mbledhje.

SOURCEBulevard News
Previous articleOfertë e ‘çmendur’ pushimesh në Itali: Fjetja kushton vetëm 2 euro në natë
Next article3 shenjat e Horoskopit që do ta mbyllin muajin me shumë sukses