Home Kronika Përmbyset traktori, vdes 70-vjeçari në Lezhë

Përmbyset traktori, vdes 70-vjeçari në Lezhë

Një 70-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidentit në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tale në orën 06:50 të mëngjesit të sotëm (10 dhjetor). Sipas policise mjeti tip “Zetor” ka dalë nga rruga , ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi Mark Luli 70 vjeç, banues në Tale, Lezhë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous article15 veprimet me të cilat adoleshentët i nervozojnë prindërit
Next articleDigjet makina para bashkisë Vlorë