Home Kosova Për shkaqe sigurie, mbyllet përkohësisht autostrada “Ibrahim Rugova”

Për shkaqe sigurie, mbyllet përkohësisht autostrada “Ibrahim Rugova”

Media pak çaste më parë ka njoftuar se në një pjesë të autostradës “Ibrahim Rugova” ka rrëshqitje të dheut dhe së qarkullimi i automjeteve është bërë me vështirësi.

Previous article‘Shtëpia e Berluskonit nuk është bombarduar asnjëherë, askush nuk i vrau të afërm’, Zelensky ‘ngrin’ Melonin në konferencën për shtyp
Next articleU kap teksa fuste nga Serbia mbi 6 mijë fishekë, arrestohet serbi në veri të Kosovës