Home Sport Penallti dhe gol, Ronaldo i përgjigjet Messit

Penallti dhe gol, Ronaldo i përgjigjet Messit

Në orën 18.00, është programuar ndeshja miqësore mes më të mirëve te Al-Hilal dhe Al-Nassr kundër PSG. Pak më parë janë publikuar edhe titullarët, për ndeshjen që do luhet në stadiumin “King Fahd”, në Arabinë Saudite.

Lionel Messi do të ketë përballë Cristiano Ronaldon, një sfidë brenda sfidës e cila pritet të ndiqet me interes nga tifozët. Se kush do ia dalë të fitojë, na duhet të presim e të shohim.

Previous articleVrau serben/ Publikohet FOTO-ja e autorit, Jetmiri dyshohet se fshihet në Kosovë ose Shqipëri, Interpoli po e kërkon
Next articleKëngëtari shqiptar: Elvana Gjata më ka dalë më burrë se…