Home Ekonomia Paundi britanik në “tatëpjetë”/ Këmbimi valutor 25 janar, me sa shiten dhe...

Paundi britanik në “tatëpjetë”/ Këmbimi valutor 25 janar, me sa shiten dhe blihen monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.4 lekë dhe shitet me 107.6 lekë, duke treguar dobesim.

Paundi britanik në "tatëpjetë"/ Këmbimi valutor 25

Ndërkohë euro blihet me 116.1 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 130.8 lekë dhe shitet me 132.3 lekë, duke treguar dobësim.

Previous articleA është celulari juaj origjinal? Mënyra si ta zbuloni tani dhe mos të gënjeheni më
Next articleAmerikën po e fusnin në kurth këtu në Tiranë