Home Politike Pas deklaratës së Edi Ramës, vjen përgjigjja nga Basha dhe i dërgon...

Pas deklaratës së Edi Ramës, vjen përgjigjja nga Basha dhe i dërgon ultimatum: Zbato planin me 5 pika

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar menjëherë pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama. Me anë të një postimi në rrjetin social Twitter Basha shkruan se Rama ka paguar me 75 milionë euro mafien e inceneratorëve, ndërkohë që nuk ka dhënë asnjë lekë për shqiptarët. Kreu demokrat e ka dhe një “ultimatum” për të parin e qeverisë. teksa i kërkon të zbatojë menjëherë planin me 5 pika.

SOURCEBulevard News
Previous articleKryeministri Rama publikon videon, ja çfarë po ndodh në liqenin e Ohrit
Next articleEdi ecën vetë dhe sindroma e Koçit që ja gjejnë nusen të tjerët