Home Politike Pas bisedës me Damian Gjiknurin, ambasadorja Yuri Kim takon Alibeajn tek Kryesia...

Pas bisedës me Damian Gjiknurin, ambasadorja Yuri Kim takon Alibeajn tek Kryesia e Kuvendit

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit.

Ambasadorja Kim do të zhvillojë një takim me Enkelejd Alibeajn. Ky takim vjen menjëherë pas bisedimeve të zhvilluara në selinë e PS-së, mes ambasadores amerikane dhe Damian Gjiknurit.

Previous articleShpërthim eksplozivi në një biznes në Kamëz
Next article“Nuk më intereson çfarë ka bërë Kiara…”/ Si reagoi Luizi kur lexoi lajmet për Butrintin dhe Ronin?