Wednesday, March 22, 2023

Bulevard News

Aktualitet

Gazeta e ditës

EDITORIAL

Kujtesë këshillimore për z. Enkeled Alibeaj dhe Gazmend Bardhi

Nga Skënder Sadri KAPITI Tanimë jo vetëm publikisht, kombëtarisht dhe ndërkombëtarisht por edhe ligjërisht vertetohet dhe njihet se Partia  Demokratike e Shqipërisë është ajo institucionalja ...

LAJMET E FUNDIT

POLITIKA

Kronika

OPINION

Ekonomia

Lajme Bota

Kosova

Rajoni

Europa

LifeStyle

Letersia dhe Kultura

Jetë dhe Portret

Kuriozitete dhe Teknologji

Sport

Granit Xhaka: Krenar që luaj me Zvicrën, por gjaku im është...

Zvicra e futbollit është duke bërë mirë në vitet e fundit, teksa për ecurinë e tyre në Kupën e Botës është dedikuar edhe një...

Vendim i fortë, Deschamps “pagëzon” kapitenin e ri, ul në stol...

Franca vjen me ndryshime në vigjilje të sfidës kundër Holandës, e vlefshme për kualifikueset e “Euro2024”. Kylian Mbappe është “pagëzuar” nga Didier Deschamps si...

Shifra të “frikshme”, Uzuni lë pas Lewandowski-n. Sylvinho ka një “diamant”...

Si rrallë herë, Shqipëria ka në dispozicion një “bomber” të vërtetë, një sulmues që vjen në një grumbullim me 20 gola dhe 4 asiste....

Parisi ëndërron Zidane, në lojë futet edhe Sarkozy, ish-presidenti bën “shkesin”

Në Paris mbyllën një tjetër sezon të dështuar, e fitojnë apo jo Ligue 1, kjo ka pak peshë pasi objektivi i tyre kryesor ka...

Humor

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 21 mars 2023

Dashi Do jeni në humor të shkëlqyer sot ju të dashuruarit dhe do ja shprehni akoma më shumë ndjenjat atij që keni në krah. Dielli...

DOSSIER

SiteLock