Home Sport Ndërron jetë në mënyrë të papritur sportistja 36-vjeçare

Ndërron jetë në mënyrë të papritur sportistja 36-vjeçare

Vdekja e Kristen Mitchell ka shkaktuar tronditje jo vetëm në Australi por edhe në botën e mundjes .

Kampionia e mundjes dha frymën papritur në moshën 36-vjeçare dhe ende nuk dihet shkaku i vdekjes së saj.

Previous articleGrant deri në 70% të investimit në energji të rinovueshme, Krifca: Mbështetje edhe me IPARD III
Next articlePropozim që nuk e kemi parë ndonjëherë në futbollin botëror, vjen oferta ‘bombë’ për Messin, ja çfarë pritet të ndodhë