Home LifeStyle Moderatori Florian Gjinaj akuzon Bora Zemanin: E fiton vendin e punës me...

Moderatori Florian Gjinaj akuzon Bora Zemanin: E fiton vendin e punës me puthje

Moderatori Flor Gjini së fundmi ka dhënë një intervistë për “Natë me Aulonën”, ku ka thumbuar moderatoren Bora Zemani.

Teksa zbuloi detaje rreth largimit nga Top Channel, ai tha se i ishte propozuar që të ishte në goldroom e “Dancing With The Stars”, gjë që nuk i kishte pëlqyer dhe aq shumë të ishte në rolin dytësor.

Gjatë bisedës Flori ironizoi Borën, e cila e moderon këtë emision. 

“Nuk e marr vëmendjen me puthje. Vëmendjen me puthje e marrin ata që fitojnë edhe vendin e punës”, tha ai.

Previous articleSot afati i fundit për dorëzimin e kandidaturave për kreun e SPAK, tre prokurorë në garë
Next articleSkandali me shpërblimin e trajnerit të peshngritjes, reagon Ministria e Sportit: Përgjegjësi e Federatës