Home LifeStyle Mes lotësh, Kiara zbulon pse u kthye nga Italia në Shqipëri: Prindërit...

Mes lotësh, Kiara zbulon pse u kthye nga Italia në Shqipëri: Prindërit e mi nuk patën mundësi…

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ka rrëfyer në “Big Brother VIP” arsyen pse u zhvendos nga Italia në Shqipëri. Mes lotësh, ajo ka treguar se prindërit e saj nuk kishin mundësi për t’i paguar shkollën.

“Arsyeja pse u vendosa të kthehesha në Shqipëri është sepse Italia në atë kohë pati një krizë ekonomike dhe prindërit e mi nuk patën mundësinë që të ma ofronin mua shkollën dhe e menduan si opsion më të mirë që…(përlotet) se prekem kur flas për këtë…Babi ishte ai që më shtyu më shumë që shih kthehu në vendin tënd”, është shprehur Kiara.

Previous article“Shtet shk***atë, më kërcënuan djalin me burg”, Bujar Asqeriu: Fola kundër qeverisë për Teatrin, më nxorën në tako 4 vite, por unë jam…
Next articleSfidat e SPAK për 2023, 7 dosjet e korrupsionit të Metës, Berishës e Mediut! Çështja e ‘nxehtë’ që po heton Altin Dumani, i implikuar kreu i PL