Home Ekonomia Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro? Këmbimi valutor për datën...

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro? Këmbimi valutor për datën 25 mars

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 105.7 lekë dhe do të shitet me 106.6 lekë.

Euro sot do blihet me 113.9 lekë dhe do shitet me 114.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 114.5 lekë dhe do shitet me 115.5 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 128.9 lekë dhe do shitet me 130 lekë.

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro? Këmbimi valutor për

Previous article“Të ikësh nga vendi, trend?!”/ Në “Më lër të flas” merr përgjigje kjo pyetje…
Next article“Të shikosh rrugën e fshatit zë kokën me duar”/ Bashkia Devoll, tender fiktiv 100 milionë lekë për investime në rrugë, paratë “avullojnë”