Home LifeStyle Matt LeBlanc nuk mban dot në kontroll duart

Matt LeBlanc nuk mban dot në kontroll duart

matMatt LeBlanc vazhdon të ketë fansat e tij të shumtë edhe përtej serialit televiziv “Friends” që e bëri të famshëm në të gjithë botën. Këtë herë ka patur shumë të vështirë të mbajë nën kontroll duart tija ndërsa rrethohej nga femra VIP në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Globe në Los Anxhelos. Siç e shikoni në këtë fotografi Matt është fiksuar ndërsa mbush duart në gjoksin e të dashurës Andrea Anders përpara kamerave.
Previous articleObama flet për ligjin për armë dhe borxhin federal
Next articleDurrësi me plan të ri urbanistik. Dako imponon ndryshimet pas ankesave qytetare