Home LifeStyle Mariah Carey publikoi këngën e re të Krishtlindjeve, detaji i veçantë nga...

Mariah Carey publikoi këngën e re të Krishtlindjeve, detaji i veçantë nga klipi është…

Mariah Carey u dha fansave pikërisht atë që u duhej këtë sezon festash me një këngë tjetër festive të quajtur “Fall in Love at Christmas” me Khalid dhe Kirk Franklin.

Por në gjithë këtë atmosferë festive, një detaj i ëmbël ka kaluar pa u vënë re nga klipi i këngës. Fëmijët binjakët të këngëtares 52-vjecare Moroccan dhe Monroe, 10 vjeç, u shfaqën në videoklipin, i cili u publikua të enjten. Maraiah shihet teksa përqafon dy fëmijët e saj, në një divan pranë një peme të Krishtlindjes.

Moroccan kishte veshur një bluzë me imazhin e nënëns së tij Mariah në një formë të animuar të saj me veshje për Krishtlindje.

Kënga dhe videoklipi i festës përfshin Mariah me një fustan të artë teksa këndon jashtë në dëborë.

 

Previous articleReagon biznesmeni që u grabit dhe u dhunua në shtëpinë e tij: Nuk e njoh personin që është arrestuar
Next articlePrej dy javësh i zhdukur, gjendet i vrarë në Tiranë biznesmeni Ruzhdi Hoxha