Home LifeStyle Kujdes kur bëni seks

Kujdes kur bëni seks

Edhe pse kishin fshehur vështirësitë martesore, aktorët hollivudianë, Will Smith dhe Jada Pinkett Smith, kanë dëshmuar se tani midis tyre gjithçka është në rregull, dhe problemet e kaluara kanë lënë pas vetes.

Aktorja 46-vjeçare ka folur kështu për gjithë jetën e saj seksuale, duke zbuluar detaje nga dhoma e gjumit.

Ajo në një intervistë ka thënë se ishte shokuar kur vërejti se vajza e tyre Willow, i kishte parë së bashku duke bërë seks me Will.

Aktori ende nuk është në dijeni në lidhje me “incidentin” dhe Jeida tash pret reagimin e tij.

“Sigurisht se do të më thërras dhe do të më pyesë se ‘kur dreqin ka ndodhur kjo gjë’”, është shprehur Jada.

Image