Home Politike Kryeminstri Rama publikon fotot: Sa bukur paska qenë dje

Kryeminstri Rama publikon fotot: Sa bukur paska qenë dje

Kryeministri Edi Rama është befasuar nga pamjet që vijnë nga Prizreni. Ai i ka bërë jehonë një organizimi të Retro Albania dhe Oldtimer Kosova me paradën e makinave të vjetra në qytetin e Prizrenit.

“Sa bukur paska qenë dje në Prizren organizimi i përbashkët i RETRO Albania dhe OLDTIMER Kosova”, shkruan kryeministri Rama përkrah fotove të dhjetëra makinave të veçanta.

Sa bukur paska qenë dje në Prizren organizimi i përbashkët i RETRO Albania dhe OLDTIMER Kosova??❤️Bravo #DPSHTRR

Posted by Edi Rama on Sunday, October 4, 2020

SOURCEbulevard news
Previous articlePati kontakt me një të infektuar me koronavirus, vetizolohet presidentja e Komisionit Evropian
Next articleTë pathënat: Pse Lulzim Basha e dorëzoi lehtë Ilir Rusmalin