Home Kronika Krimi në Maliq/ Vrau djalin me çekiç, 77-vjeçari shfaqet i tensionuar në...

Krimi në Maliq/ Vrau djalin me çekiç, 77-vjeçari shfaqet i tensionuar në gjykatë: Çfarë doni, jam i mbaruar nga trutë

Ka mbërritur në ambientet e gjykatës së Korçës, Shefki Bylykbashi. 77-vjeçari vrau djalin e tij 50-vjeç Hamdi Bylykbashin. Ngjarje kjo e ndodhur në fshatin Zevdë. Siç shihet edhe nga pamjet autori është shfaqur kokë-ulur para kamerave dhe gjithashtu i tensionuar.

Në sallë ai është dëgjuar teksa thotë se është në gjendje të mbaruar.

“Çfarë doni. Jam i mbaruar nga trutë”, ka thënë ai. Ndërkohë në sallë janë të pranishëm dhe familjarë të tij.

Previous article“New York Times”: Piramida e diktaturës, basti i së ardhmes së Shqipërisë
Next articleTrajneri i Torinos “kryqëzon” Etrit Berishën: Nuk pranon të jetë rezerv dhe stërvitet keq