Home Aktualitet Kolonel Arben Zani, komandant i Regjimentit të Operacioneve Speciale

Kolonel Arben Zani, komandant i Regjimentit të Operacioneve Speciale

Më 5 shkurt 2021, u organizua ceremonia e prezantimit dhe marrjes së detyrës së komandantit të Regjimentit të Operacioneve Speciale kolonel Arben Zani, njoftoi Forca Tokësore.
Komandanti i Forcës Tokësore gjeneral brigade Arben Kingji e vlerësoi kolonel Zanin, si kolonel të oficerëve profesionistë, të disiplinuar dhe me ndjenjë të lartë përgjegjësie. Këto cilësi kanë shoqëruar kolonel Zanin në çdo detyrë që ai ka kryer gjatë karrierës së tij, duke filluar që nga pozicioni i komandantit të togës dhe deri te detyra e tij më e fundit./Th.M
SOURCEBulevard News
Previous articleDeklaratat e bujshme të Fatos Nanos, reagon Kreshnik Spahiu: O Zot! Sa para paguan Meta dhe Berisha…
Next articleAgron Duka ndan lajmin e trishtë: Sot është një ditë shumë e hidhur për mua!