Home LifeStyle Këtë femër, ëndërrojnë ta çojnë në shtrat gjithë amerikanët

Këtë femër, ëndërrojnë ta çojnë në shtrat gjithë amerikanët

largea_mila-kunis221366661335Mila Kunis nuk është vetëm femra më joshëse në botë, por ajo është gjithashtu edhe ajo të cilën gjithë amerikanët do të donin ta kishin në shtratin e tyre.

Ky fakt është zbuluar së fundmi nga revista “Details”, sipas të cilës, e dashura e Ashton Kutcher, zë vendin e parë në ëndërrimet e meshkujve amerikanë.

Kjo gjë, sigurisht që nuk është e re për Mila Kunis, e cila disa muaj më parë, u zgjodh edhe si gruaja më tërheqëse nga revista “Esquire”.

Me pak fjalë, për momentin ajo është femra që arrin të ndezë fantazitë mashkullore.

Ndërkaq, pas saj, në renditjen e “Details” vijon modelja Kate Upton si edhe Jennifer Laurence, fituese e çmimit Oscar. Shoqëruar gjithashtu edhe me dy emra tipikë si Jessica Alba dhe Megan Fox.

Kurse aspektit të kundërt, pra faktit, se cilat femra nuk preferohen fare nga meshkujt, revista “Details” përmend emra të tillë si Eva Mendes etj, P.K

Previous articleZgjedhjet, përse dreqin jo si festë, por si betejë?
Next articleTripoli-Sulmohet ambasada franceze, lëndohen dy rojet