Home Ekonomia Këmbimi valutor 7 mars 2023/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe...

Këmbimi valutor 7 mars 2023/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.2 lekë dhe do të shitet me 108 lekë.

Këmbimi valutor 7 mars 2023/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro!

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.5 lekë dhe do të shitet me 115.1 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot blihet me 114.6 lekë dhe shitet me 115.5 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 128.5 lekë dhe do shitet me 129.5.

Previous articleKomercializimi i 7 Marsit, nga lulet deri tek udhëtimet, cilat janë dhuratat e prindërve shqiptarë për mësuesit e fëmijëve?
Next articleTragjedia në Greqi/ Një prej të mbijetuarve rrëfen tmerrin nga përplasja e dy trenave: Përjetova ferrin e Dantes!