Home Ekonomia Këmbimi valutor 27 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari...

Këmbimi valutor 27 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108.7 lekë dhe do të shitet me 109.5 lekë.

Këmbimi valutor 27 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot?

Euro do të blihet me 114.7 lekë dhe do të shitet me 115.3 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 129.4 lekë dhe do të shitet me 130.5 lekë.

Previous articleParashikimi i motit, 27 shkurt 2023
Next articleShqiptarët shpenzojnë 400 milionë euro në vit për bare e restorante, por numri i lokaleve po bie me shpejtësi