Home Ekonomia Këmbimi valutor 26 janar/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari,...

Këmbimi valutor 26 janar/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari, çfarë po ndodh me monedhat e tjera?

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.7 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 107.9 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 132 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 115.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.82 lekë.

Previous articleParashikimi i motit, 26 janar 2023
Next articlePjesë e një konflikti me armë mes disa personave në vitit 2019, arrestohet 45-vjeçari në Dibër