Home Aktualitet Këmbimi valutor 20 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari...

Këmbimi valutor 20 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.5 lekë.

Këmbimi valutor 20 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot?

Euro do të blihet me 115.3 lekë dhe do të shitet me 115.8 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 129.2 lekë dhe do të shitet me 130.5 lekë.

Previous articleParashikimi i motit, e hënë, 20 shkurt 2023
Next articleVajzat ‘rekrutoheshin’ në Amerikën Latine/ Shkatërrohet banda e prostitucionit në Greqi, drejtohej nga një shqiptar