Home Politike “Kavaja tani e ka marrë vendimin”, Salianji: Mbështetje masive për Fisnik Qosjen

“Kavaja tani e ka marrë vendimin”, Salianji: Mbështetje masive për Fisnik Qosjen

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji dhe kandidati i “Bashkë fitojmë”, Fisnik Qosja kanë zhvilluar një takim në Sharrë të Kavajës në kuadër të fushatës elektorale të 14 majit.

Në një postim në faqen e tij në Facebook, Salianji shkruan se kavajasit tashmë e kanë marrë vendimin për të votuar ndryshimin në 14 maj.

“Kavaja ka marrë vendimin, në 14 Maj të gjithë të bashkuar për ndryshim! Sot në lagjen Sharrë mbështetje masive për Fisnik Qosja”, shkruan Salianji.

Previous articleHaradinaj flet për thasheshemet e koalicionit me Kurtin: Janë të pavërteta
Next articleVIDEO/ Erdogan në gjendje të keqe shëndetësore, sëmuret papritur në transmetim live