Home Aktualitet “Jo për gjo po, kur u dogj Notre Damë në Francë u...

“Jo për gjo po, kur u dogj Notre Damë në Francë u bo nami! Apo jeni të zënë me open ballkazan”/ Florian Binaj shpërthen i revoltuar

 

 

Maqedonia e Veriut, Kosova dhe Bullgaria shpallën ditën e djeshme ditë zie në nder të viktimave të tragjedisë së ndodhur një ditë më parë në Bullgari, ku humbën jetën 46 persona, pasi autobusi me të cilin po udhëtonin, u rrokullis dhe mori flakë. Shqipëria jo! Për këtë mos reagim të vendit ka pasur komente të shumta në rrjet. Mes tyre dhe aktori i humorit Florian Binaj i cili ka thënë:

“Jo për gjo po, kur u dogj Notre Damë në Francë u bo nami! Apo jeni të zënë me open balkazan”.

Florian Binaj shpërthen i revoltuar, reagon për ngjarjen që