Home LifeStyle Jennifer Lopez rikthehet në tapetin e kuq

Jennifer Lopez rikthehet në tapetin e kuq

xheniJennifer Lopez duket mjaft bukur ndërsa është rikthyer energjike mbi tapetin e kuq.

Këngëtarja latine duket shumë më e re se mosha e saj reale ndërsa mban të veshur në trup një fustan të zi e në këmbë një palë sandale super të larta. Lopez ishte në “Las Vegas Restaurant” dhe më pas në “Grand Hotel and Casino” gjatë fundjavës. Vëmëndja e mediave ka qënë e padiskutueshme edhe në këtë rast,thekson “The sun”.Previous articleMos u ngutni në vendosje rregullash… Parimi të jetë: Gjuhë sa më të thjeshtë e të lehtë
Next articleVazhdon procesi gjyqësor në rastin ”Kleçka”