Home LifeStyle Ja si po i feston Krishtlindjet Dua Lipa

Ja si po i feston Krishtlindjet Dua Lipa

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka zgjedhur shtëpinë e saj për të kaluar festat e fundvitit.

Ajo ka publikuar në rrjetin social “Instagram” disa foto nga shtëpia e saj, të cilat i shoqëron me shkrimin: “Në shtëpi për pushimi, me shumë dashuri”.

Mes fotove, duket se ajo po i kalon pushimet në një tavolinë të mbushur plot me ushqime të ndryshme, mes të cilave bien në sy petullat dhe havjari.

Previous articleMedia britanike ‘shënjestron’ sërish shqiptarët: Shqipëria do të bëhet një ‘parajsë e pastrimit të parave’ për bosët e drogës përmes amnistisë fiskale
Next articleBabagjyshi zbret në mes të qytetit dhe shpërndan dhurata për fëmijët