Home Aktualitet Ish-ministri në zi! Jep lajmin e hidhur të humbjes së njeriut të...

Ish-ministri në zi! Jep lajmin e hidhur të humbjes së njeriut të tij të shtrenjtë

Bëhet me dije se ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 94-vjeçare babai i ish-ministrit të Bujqësisë, Edmond Panaritin.

Ka qenë vetë Panariti që ka vendosur në ‘Facebook’, foton simbolike që tregon se ndodhet në zi duke konfirmuar kështu lajmin e hidhur.

Kujtojmë që ish-ministri ka pasur një raport shumë të ngushtë me të atin, duke publikuar herë pas here momente të ndryshme mes tyre në rrjetet sociale.

Previous articleMeta kujton “Dhjetorin ’90”: Të rinjtë të vërshojnë në rrugë dhe të marrin në dorë fatet e vendit
Next articleJoshua hakmerret ndaj Ruiz, britaniku rikthehet si kampion në peshat e rënda në boks