Home LifeStyle I foli me ironi, Luizi nuk ia përton Deas: Do jesh në...

I foli me ironi, Luizi nuk ia përton Deas: Do jesh në shtëpi duke e parë nga divani BB VIP kur të…

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po qëndronin te banaku jashtë në oborr duke biseduar me njëri-tjetrin, ku herë pas here ndërhynin edhe banorët e tjerë që ishin aty.

Teksa këngëtari i njohur përmendi moshën e tij, Dea Mishel dëgjohet t’i thotë se ‘është i papjekur’. Në këtë moment Luizi i kthehet: “Kur ta kuptosh sa i pjekur jam do jesh në shtëpi duke e parë nga televizori Big Brother”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë shkova 37, kuku u plaka

Kiara: Edhe ti shumë je

Luizi: Pse e thua

Kiara: Nuk ka lidhje mosha

Eni: Nuk duket ai, nuk duket aq

Kiara: Madje është mirë se ke çfarë mëson, kupton

Dea: Është i papjekur

Kiara: I pjekur është ai, por kur do

Eni: Nuk ka lidhje fare me moshën ai

Luizi: Kur ta kuptosh sa i pjekur jam do jesh në shtëpi duke e parë nga divani Big Brother, për Zotin

Previous articlePër ta koha s’ka rëndësi… tre shenjat e Horoskopit që duan të dëgjojnë gjithmonë komplimente
Next article“Arkëtoi 550 mln euro më shumë gjatë 2022”, PD: Qeveria ka vendosur me çdo kusht ta mbaje të lartë çmimin e naftës, sepse kështu ajo arrin të mbushe xhepat në kurriz të shqiptarëve