Home Kosova Haradinaj: Kurti veçse e ka pranu Asociacionin, duhet të ketë kujdes me...

Haradinaj: Kurti veçse e ka pranu Asociacionin, duhet të ketë kujdes me statutin

Kryetari i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj në “Politiko” ka komentuar pajtimin e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiqi lidhur me planin evropian.

Previous articleMakina përplas për vdekje një grua në Tiranë
Next articleKlubi i La Liga kërkon zyrtarisht pezullimin e kampionatit në Spanjë