Home LifeStyle Gracie Cavalho një Adriana Lima e dytë

Gracie Cavalho një Adriana Lima e dytë

kopje limaSa herë agjensitë kërkojnë të gjejnë një modele të re për të reklamuar veshjet e tyre intime, duket se Brazili është vendi i parë në të cilin të nisësh kërkimin.

Pikërisht, në ndjekje të hapave të divave si Gisele Bundchen, Adriana Lima apo Alessandra Ambrosio, është vënë gjithmonë e më shumë bukuroshja 22-vjeçare, Gracie Cavalho.

Brunia tregoi format e saj te jashtëzakonshme, ne nje set te ri fotografik te zhvilluar ne plazhet e St. Bartsit, ne Karaibe.Gracie debutoi në botën e modës në vitin 2009, kur sfiloi në pasarelat e Rios e San Paolos dhe që prej atëherë, ajo është shndërruar në një prej modeleve me rritjen më të shpejtë në botën e modës.
Previous articleI bëjnë presion klanet e PD-së jep dorëheqjen drejtuesja e Këshillit të Qarkut, Eglantina Begteshi
Next articlefjalimi i fundit i Hillary Clinton