Home Kronika Grabitet banesa e një gruaje në Krujë, 2 autorët marrin 800 euro

Grabitet banesa e një gruaje në Krujë, 2 autorët marrin 800 euro

Një banesë është vjedhur në fshatin Kameras të Krujës nga 2 persona, identitetet e të cilëve ende nuk janë zbuluar. Ata kanë arritur t’i marrin nga shtëpia 800 euro pronares me iniciale E.K

Emrat e 2  personave të cilët kanë kryer këtë vjedhje aktualisht nuk bëhen të ditur, ndërsa po vijon puna për identifikimin e kapjen e tyre, ndërkohë që shërbimet policore kanë shkuar në banesën që u grabit dhe po kryejnë kontrolle.

Previous article“Do t’i ofrojmë Shqipërisë një alternativë fituese”, zbardhet marrëveshja e koalicionit PD-PBDNJ: Si do përfaqësohemi më 14 maj
Next articleDenoncimi i aerobistes që na “zgjonte” në RTSH: Më kanë ngacmuar shokët e burrit dhe drejtues të institucioneve. Vjehrri më ndau nga burri