Home Sport Glazers “nuk nxitohet” për të shitur Manchester Utd

Glazers “nuk nxitohet” për të shitur Manchester Utd

Glazers “nuk nxitohet” për të shitur Manchester Utd! Sipas Financial Times, familja Glazers nuk nxitohet për të shitur Man United.

Ata pritet të marrin një vendim përfundimtar për shitjen e klubit në verë.Dy ofertat për të blerë Djajtë e Kuq që janë bërë, një nga Sheikh Jassim dhe një tjetër nga Sir Jim Ratcliffe.

Previous articleAlibeaj prezanton kandidatin e PD për kryetar bashkie, Skender Muço: Kampion për bashkinë Sarandë
Next articlePa diplomë, cilat janë vendet e punës që kërkon tregu? – Bizneset janë në krizë për fuqi punëtore, nga fermerët tek zanatet