Home LifeStyle Gjysmë e zhveshur, Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, publikon videon...

Gjysmë e zhveshur, Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, publikon videon provokuese

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka publikua një video ku shfaqet Gjysmë e mbuluar me peshqir duke kërcyer.

Klipi filloi me një pamje nga afër të fytyrës së saj, teksa ajo shprehu fjalët e këngës “Keep on Serving Countess” nga T. Kyle.

Në videon e publikuar ajo Rita shkroi: “Jam këtu për këtë shërbim”.

Rita ndërkohë po shijon së fundmi suksesin e këngës së saj më të fundit, “You Only Love Me”, e cila është pritur mirë nga fansat e saj.

Previous articleBorrell dhe Varhelyi zbarkojnë në Tiranë më 15 mars
Next articleISP/ Lidhur me angazhimin solemn të kryetarëve të partive kundër praktikave abuzive të blerjes së votës