Home LifeStyle Genta dhe Leonora, si dy beqaresha bukuroshe

Genta dhe Leonora, si dy beqaresha bukuroshe

genta leonora  Ja ku vijnë së bashku, dy bukuroshe, Genta dhe Leonora, që janë takuar te salloni i bukurise tek Sellma dhe duken mjaft të lumtura së bashku, nje pamje që jo shpesh shihet në estraden shqiptare.Perveç bukurisë ato ndajne edhe diçka tjetër të përbashkët, të dyja janë të deklaruara si beqare. Genta ka shume vite qe nuk është ne lidhje, pas ndarjes nga Miloti, ndersa Leonora është nje beqare e perbetuar, së paku në syte e publikut, qe kurre nuk ka zbuluar ndonje lidhje të saj dashurie, deri tani.

Previous articleKontigjent i ri i ARM-së niset në misionin ISAF në Afganistan
Next articleTeuta, lojtarët e merkatos bindin në miqësore