Home Politike Gënjeshtra e Berishës, Veliaj: Pis burrë, që çdo fatkeqësi e përdorë banalisht

Gënjeshtra e Berishës, Veliaj: Pis burrë, që çdo fatkeqësi e përdorë banalisht

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, i është përgjigjur Sali Berishës pas një foto mashtrimi që ky i fundit bëri në rrjetet sociale.

“Foto 1 e Tiranes se Saliut 2013, parkingu i ETC Foto 2 e Tiranes sot, i njejti vend Doëntoën One!

Por seniliteti dhe ligesia e tij – qe çdo fatkeqesi kerkon ta perdore banalisht – jane fatkeqesia e nje force qe ka degraduar bashke me te ne pusetat e Tiranes #PisBurre”, shkruan Veliaj.

Previous articleRonaldo del me një mesazh të madh para ndeshjes
Next articleShijak, përplasen dy automjete gjatë garave me mjete sportive, humb jetën drejtuesi 40-vjeçar