Home LifeStyle Gazetarja kritikon vajzat “VIP” të Tiranës se nuk iu njihen të dashurit,...

Gazetarja kritikon vajzat “VIP” të Tiranës se nuk iu njihen të dashurit, por vetë ajo ka të njëjtin problem

Gazetarja Ilda Bejleri ka kritikuar vajzat e njohura të Tiranës, se nuk iu dihen të dashurit.

Ajo iu referua veçanërisht Efit të Big Brother.

“Efit nuk i dihet emri i të dashurit njëherë, ngeli Genci Genci, çështje kjo? Unë nuk e shoh kurrë këtë popullaritetin e Efit.

Është në një reality shoë. Nuk ka mundësi ta fitojë se dhe ato fansat aty janë familjarë. Ti Luizit i njeh këdo, motrën, nënën, kunatin” – tha Ilda.

Intersant është fakti se kritika vjen nga një personazh publik, që nuk i njihet për vete i dashuri, edhe pse ka një fëmijë me të.

Previous articleFushata/ Bledi Çuçi dhe “Rrumbullaku” i Krimit rikthejnë në punë 185 shefa krimesh që u pezulluan për korrupsion
Next articleVuçiç vë ‘kusht’ pas takimit: Asociacioni të nënshkruhet sipas marrëveshjes 2013 e 2015