Home LifeStyle FOTOT/ Wanda Nara nuk njeh limite, pozon krejtësisht e zhveshur nga Ibiza

FOTOT/ Wanda Nara nuk njeh limite, pozon krejtësisht e zhveshur nga Ibiza

Wanda Nara po relaksohet këto ditë përgjatë Ibizas.

Së fundmi ajo ka pozuar nga jahti dhe buzë detit për foto provokuese.

Pak ditë më parë në media dolën disa biseda private ku ajo dëgjohej të thoshte se po divorcohej nga Mauro Icardi.