Home LifeStyle Fotot/ Enca Haxhia lë pa fjalë ndjekësit, shfaqet joshëse me pozat e...

Fotot/ Enca Haxhia lë pa fjalë ndjekësit, shfaqet joshëse me pozat e fundit

Temperaturat e ulëta nuk e pengojnë aspak këngëtaren Enca Haxhia të shfaqet seksi. Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto në rrjetet ku shfaqet tejet provokuese.

Këngëtarja ka ekspozuar gjoksin bombastik, ndërsa krahas pyet ndjekësit e saj nëse iu mungon Enca.

Kujtojmë se prej kohësh, Enca po qëndron në pauzë sa i përket muzikës.Ndoshta Enca po përgatit fansat e saj për një surprizë, përmes postimit të saj të fundit.

 

Previous articleRuhuni prej tyre! 3 shenjat e Horoskopit që mund t’ju tradhtojnë shumë lehtë dhe pakuptuar
Next articleÇfarë po ndodh? Presidenti Begaj mbledh Këshillin e Sigurimit Kombëtar