Home Aktualitet FOTOLajm/ Stafi i Urgjencës mjeksore SR Durrës: Përballuam tërmetin do të përballojmë...

FOTOLajm/ Stafi i Urgjencës mjeksore SR Durrës: Përballuam tërmetin do të përballojmë dhe covid 2019

Stafi i Urgjences mjekesore ne Spitalin Rajonal te Durresit, i cili nuk u terhoq as ne termetin e 21 Shtatorit, as 26 Nendorit dhe vazhdon te jete ne balle te punes dhe kunder Covid19 ! Jeni me te miret ! Krenohemi me ju !
#Juqendroninështepinenësherbim#

Previous articleMjeku Stojku: Sëmundjet virale nuk kurohen, por parandalohen, cikli i këtij virusi është 14 ditë
Next articleDuhet të ishin në karantinë, kapen 37 të pabindur, Rama: Lus Zotin të mos hamë golin në fund