Home Aktualitet FOTOLAJM/ Me kanoe rrugëve të Malit të Robit, ‘aventurat’ e të huajve...

FOTOLAJM/ Me kanoe rrugëve të Malit të Robit, ‘aventurat’ e të huajve në Shqipëri

Një foto e shpërndarë në rrjet tregon një burrë të huaj që bashkë me dy djemtë e tij po lëvizin me kanoe në zonën e Malit të Robit.

Por jo në det, si çdokush normalisht mund të mendonte, por në rrugë. Me një kanoe dhe disa shkopinj që i përdorin si lopata ata lëvizin për t’u futur në banesën ku po kalojnë pushimet.

Kjo për shkak se rrugët janë përmbytur për shkak të reshjeve të shumta që ka pasur këto ditë.

 

Previous article“I ka humbur shumë pikë vetes”/ Efi: Luizi nuk e meriton fitoren, e ka bërë bajat…
Next articleRënie e interesit për Facebook dhe Instagram, TikTok rivali më i fortë