Home LifeStyle Foto/ Kanë fiksim futbollistët, njihuni me motrën seksi të Wanda Naras

Foto/ Kanë fiksim futbollistët, njihuni me motrën seksi të Wanda Naras

Wanda Nara është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të ngjarjeve në të cilat përfshihet. Por a e njihnit motrën e saj Zaira Nara? Të dyja kanë një “dobësi” për futbollistët dhe fotot ekstravagante.

Wanda Nara është një biznesmene dhe menaxhere e suksesshme, që fiton shumë para në çdo gjë që bën, ndërsa Zaira është një modele.

Biznemenia  ka dy martesa me futbollistët, Maksii Lopez dhe Mauro Ikardi, kurse Zaira ka pasur një lidhje me ish-sulmuesin e Interit Diego Forlan.

Previous articlePublikohet videoja, ja si ndodhi aksidenti i frikshëm në Tiranë
Next article“S’ka demokraci nëse për partitë vendosin gjykatat”/ Deputeti i PD-së zbardh skenarin e protestës së 3 marsit