Home Sociale FOTO/ E vrau në javën e fundit të shtatzënisë, kush është çifti...

FOTO/ E vrau në javën e fundit të shtatzënisë, kush është çifti nga Kosova, martesa nuk u zgjati as 1 vit

Emrat dhe fotot e 35-vjeçares që u vra ditën e sotme shtatzënë si dhe të burrit të saj, i cili është autori i ngjarjes kanë dalë. Mësohet se viktima Hamide Magashi u vra nga Sokol Halili nga disa të shtëna me armë, pas një konflikti që ata të dy kanë pasur.

Ata ishin martuar këtë vit, por ishin ndarë së fundmi pasi kishin probleme me njëri-tjetrin. Magashi ishte në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Previous articleVjosa Osmani: Serbia ka krijuar krizë që të mos flitet për marrëveshje finale
Next articleHoroskopi për ditën e sotme, 1 dhjetor 2022