Home Kronika Durrës/ Gjendet i pajetë 80-vjeçari i mbytur në det

Durrës/ Gjendet i pajetë 80-vjeçari i mbytur në det

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. S., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.