Home Aktualitet Durrës. Ekspertët shqiptarë dhe sllovenë: Godina e postës e sigurt

Durrës. Ekspertët shqiptarë dhe sllovenë: Godina e postës e sigurt

Ekspertët shqiptarë të Fondit Shqiptar të Zhvillimit (FSHZH), të cilët po ndihmohen edhe nga ekspertë sllovenë, inspektuan, më 6 dhjetor 2019, filialin e Postës Shqiptare në Durrës.
“Godina është e sigurt dhe qytetarët mund të vijojnë me marrjen e shërbimeve pranë sporteleve të filialit të Postës Shqiptare, në Durrës”, thuhet në njoftimin për shtyp të FSHZH-së. /th.m

Previous articleTronditet Tirana/ Shpërthim i fuqishëm me lëndë plasëse në një lokal, policia jep detajet e para
Next articleTërmeti, Austria dhuron 600 mijë euro për rindërtimin