Home LifeStyle Dua Lipa i jep fund lidhjes 2-vjeçare me Anwar Hadid, zbulohet arsyeja

Dua Lipa i jep fund lidhjes 2-vjeçare me Anwar Hadid, zbulohet arsyeja

 

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore i ka dhënë fund lidhjes me Anwar Hadid. Mediat e huaja shkruajnë se shkak për ndarjen e tyre është bërë distanca. Dua ka zgjedhur që të vazhdojë jetën dhe profesionin e saj në Londër, pranë familjes, ndërsa Anwar në New York.

“Çifti hodhi idenë për të shkëputur gjithçka muajin e kaluar, pasi të udhëtosh kaq shumë dhe të qëndrosh larg po rezulton e vështirë.”,– tha një burim për gazetën The Sun muajin e kaluar.

Ndarja e Anwarit nga këngëtarja vjen pas dy vitesh lidhje.