Home Aktualitet “Djem dhe vajza dy metrosha s’bëjnë dot se*s nga vaksina”, paralajmërimi i...

“Djem dhe vajza dy metrosha s’bëjnë dot se*s nga vaksina”, paralajmërimi i frikshëm i Alfred Cakos

Konspiracionisti Alfred Cako vazhdon të jetë skeptik për vaksinën, mbrojtjen me maska e madje dhe vetë virusin Covid.

Cako shprehet se vaksina do të zhdukë riprodhimin.

“Të gjithë këta që kanë bërë vaksina do të mbeten në kurth. Keni për ta parë se çfarë do të ndodhë pas dhjetorit dhe janarit, jo të gjithë, pasi vaksina ndahet me paleta, ndahet sipas vendeve, moshave dhe sipas seksit të moshave riprodhuese. Synimet e tyre janë të ndryshme. Një pjesë kanë metale të rënda që do ju sjellë probleme që gjithë jetën do blejnë ilaçe. Një pjesë janë për ti ndryshuar hormonet, ti shikosh ti nga dy metra djem dhe vajza që nuk do jenë te aftë të bëjnë seks. Shumë sëmundje nuk kanë ekzistuar por i kanë shpikur vaksinat”, u shpreh Cako

SOURCEBulevard News
Previous articleI shtrirë në tokë i gjakosur, arrestohet kreu i PSD-së në Kosovë, bashkëshorti i ish ministres Besa Shahini
Next articleShpresë për Schumacher, Jean Todt ngroh tifozët: Po përmirësohet