Home Politike “Beteja jonë është për një ndryshim të themeltë”, Meta mesazh nga Korça:...

“Beteja jonë është për një ndryshim të themeltë”, Meta mesazh nga Korça: T’u rikthejmë dinjitetin shqiptarëve

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, shprehet se beteja e kësaj force politike është për një ndryshim të themeltë.

Në një postim në Facebook ai shkruan kjo është e vetmja mënyrë që shqiptarëve t’u kthehet dinjiteti.

“Beteja jonë është për një ndryshim të themeltë, që u rikthen shqiptarëve dinjitetin dhe të ardhmen”, shprehet Meta.

316300164 690813249080580 5953573175393830963 N
Previous articleBordi i Transparencës publikon çmimet e reja, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi
Next articleAgim Janina: Artistët pamor janë në gjendje tejet të vështirë, ekspozitat janë shumë larg vëmendjes së Ministrisë së Kulturës