Home Politike Berisha drejt ‘fundosjes’/ Minxhozi tregon kush mbetet zgjidhja e vetme

Berisha drejt ‘fundosjes’/ Minxhozi tregon kush mbetet zgjidhja e vetme

Për analistin Skënder Minxhozi, Berisha është në kërkim të një strehe elektorale dhe nuk ka luksin të imponohet në negociatat për koalicion. Në studion e ABC News, Minxhozi tha se për Berishën zgjidhja e vetme mbetet Meta, Ndoka ndoshta edhe Dule.

Previous articleVodhi pikturat e Picasos dhe i shiti me vlerë qesharake, dënohet me 4 vite burg shqiptari
Next articleTan Sherifin e mori zoti, ai na mori të gjithëve nga pak shpirt