Home Rajoni Babai përplas aksidentalisht vajzën e tij 3-vjeçe, ndërron jetë e mitura

Babai përplas aksidentalisht vajzën e tij 3-vjeçe, ndërron jetë e mitura

Një aksident tragjik ka ndodhur Greqi. Babai ka shtypur aksidentalisht vajzën e tij 3-vjeç ndërsa po lëvizte me makinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kissamos në Chania. Sipas mediave greke, babai ka qenë duke ecur pranë shtëpisë me makinë, ndërsa nuk e ka parë vajzën e tij të mitur, duke e përplasur.

E mitura ka rënë pa ndjenja në tokë, dhe ëhstë dërguar menjëherë në spita.

Por pavarësisht trajtikmit dhe ndihmës së mjekve, vogëlushja ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Prej ditës së djeshme, sipas informacioneve të ERT, mjekët kishin nisur procesin e analizave të përcaktuara për të konstatuar funksionin e trurit të fëmijës, në të cilat vajza 3-vjeçare nuk ka shfaqur asnjë reagim. Për procedurën janë njoftuar më parë prindërit e vajzës, të cilët gjatë gjithë këtyre ditëve kanë qëndruar në qendrën e spitalit PAGNI, pranë fëmijës së tyre.

Previous articlePër një mendje të fortë e të shëndetshme sa ujë duhet të pini?
Next articleSurprizohen tifozët, djali i Cristiano Ronaldo-s shfaqet me fanellën e Barcelonës